Tablice szkolne to jeden z podstawowych sprzętów dydaktycznych. Znajdują się w każdej klasie w każdej szkole. Pozwalają na elastyczne prowadzenie lekcji. Dzięki nim można wyjaśnić wiele aspektów omawianego przedmiotu, to one pozwalają wspólnie z całą klasą wykonywać rozmaite ćwiczenia i zadania. Dlatego polecamy nasze rewelacyjne tablice szkolne. Są nowoczesne, wytrzymałe i estetyczne. Pisanie po nich sprawi przyjemność zarówno nauczycielom jak i uczniom. Oferujemy różne tablice szkolne, m.in.: tablicę białą, ceramiczną lub zieloną. W ofercie posiadamy także pomoce dydaktyczne do takich przedmiotów jak geografia, biologia, czy matematyka.

pomoce dydaktyczne geografia

Doradztwo oferuje pomoc z zakresu rozszerzenia działalności spółki na rynek międzynarodowy. Jeśli chodzi o przedsięwzięcie, jakim jest firma we Francji, należy być gotowym na dostosowanie się do tamtejszych wymogów i założenie oddziału spółki według obowiązującego tam prawa. Doradztwo pomaga w m.in. zarządzaniu oraz marketingu.

Firma we Francji

Prowadzimy szkołę językową we Wrocławiu, gdzie prowadzi kursy na różnych poziomach zaawansowania. Pomagamy naszym uczestnikom zdobyć nowe umiejętności oraz wyszlifować już posiadane. Podczas zajęć kursanci mają styczność z native speakerami oraz lektorami, posiadającymi doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Wszystkie szkolenia realizowane są w przyjemnej atmosferze na poziomie dostosowanym do kompetencji konkretnej grupy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowanymi ofertami szkoleń. Zapraszamy!

Native speaker Wrocław

Już od najmłodszych lat należy w maluchu rozwijać kreatywność i pobudzać jego wyobraźnię - najlepiej sprawdzą się tutaj zabawki, które łączą w sobie rozrywkę, jak i naukę. Proponujemy więc klocki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku - zarówno kilkulatków (o prostych kształtach i kolorach), jak i większych pociech (do tworzenia bardziej skomplikowanych modeli np. maszyn).

klocki edukacyjne