Tablice szkolne to jeden z podstawowych sprzętów dydaktycznych. Znajdują się w każdej klasie w każdej szkole. Pozwalają na elastyczne prowadzenie lekcji. Dzięki nim można wyjaśnić wiele aspektów omawianego przedmiotu, to one pozwalają wspólnie z całą klasą wykonywać rozmaite ćwiczenia i zadania. Dlatego polecamy nasze rewelacyjne tablice szkolne. Są nowoczesne, wytrzymałe i estetyczne. Pisanie po nich sprawi przyjemność zarówno nauczycielom jak i uczniom. Oferujemy różne tablice szkolne, m.in.: tablicę białą, ceramiczną lub zieloną. W ofercie posiadamy także pomoce dydaktyczne do takich przedmiotów jak geografia, biologia, czy matematyka.

pomoce dydaktyczne geografia

Doradztwo oferuje pomoc z zakresu rozszerzenia działalności spółki na rynek międzynarodowy. Jeśli chodzi o przedsięwzięcie, jakim jest firma we Francji, należy być gotowym na dostosowanie się do tamtejszych wymogów i założenie oddziału spółki według obowiązującego tam prawa. Doradztwo pomaga w m.in. zarządzaniu oraz marketingu.

Firma we Francji

Już od najmłodszych lat należy w maluchu rozwijać kreatywność i pobudzać jego wyobraźnię - najlepiej sprawdzą się tutaj zabawki, które łączą w sobie rozrywkę, jak i naukę. Proponujemy więc klocki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku - zarówno kilkulatków (o prostych kształtach i kolorach), jak i większych pociech (do tworzenia bardziej skomplikowanych modeli np. maszyn).

klocki edukacyjne

Prowadzimy kursy podnoszące kompetencje pedagogiczne, ofertę kierujemy między innymi do nauczycieli i dyrektorów szkół. Zajęcia online umożliwiają zdobycie wiedzy oraz umiejętności z zakresu diagnozy pedagogicznej dziecka i rodziny. Szkolenie z tworzenia Indywidualnych Planów Pracy i IPET zakończone jest uzyskaniem certyfikatu.

IPET szkolenie

Istnieje kilka bardzo istotnych kwestii formalnych, które każdy właściciel obiektu przemysłowego powinien dopełnić. Jednym z nich jest uzyskanie dokumentu, takiego jak operat przeciwpożarowy. W sposób szczegółowy określa on sposób magazynowania odpadów na terenie budynku oraz w jego najbliższym obszarze.

operat przeciwpożarowy

Chcesz rozpocząć pracę z dziećmi w placówkach takich jak przedszkole? Każdy przyszły opiekun w żłobku powinien przejść nasz kurs - został stworzony przez osoby z ponad 10-letnim doświadczeniem w tej branży. Dzięki temu masz pewność, że zdobywasz praktyczną wiedzę od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Opiekun w żłobku kurs

Posiadamy profesjonalne testy z kompletną bazą pytań, wykorzystywanych podczas egzaminów teoretycznych w ośrodkach WORD. Dzięki nim przygotujesz się do sprawdzenia wiedzy na prawo jazdy kat. B. Nasz system składa się z 2083 pytań, uwzględniających obowiązujące przepisy ruchu drogowego i ustawy kodeksu karnego.

Prawo jazdy kat B

Zapewnienie zdrowych i smacznych posiłków dla grupy ludzi to wyzwanie, z którym radzi sobie tylko najlepsza firma cateringowa. Oferujemy jadłospis dla placówek żywienia zbiorowego, który odpowiada najwyższym standardom jakości. Nasze dania są zawsze świeże, zróżnicowane pod kątem smaków i zawierają tylko najlepsze składniki. Dostosowujemy nasze menu do potrzeb naszych klientów, a także do specyfiki instytucji, w których nasze jedzenie jest serwowane. Wszystko po to, żeby Państwa goście mogli delektować się posiłkiem i czuć się zadbani. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie idealne menu dla Twojej placówki.

jadłospis dla placówki żywienia zbiorowego