Coraz częściej e-learning staje się jednym z podstawowych narzędzi dydaktycznych. Niegdyś wykorzystywany był tylko jako forma doszkalająca, uzupełniająca standardowe, realizowane w tradycyjny sposób kursy. Obecnie, dzięki nowoczesnym platformom opartym na intuicyjnej obsłudze, możliwe jest wykorzystanie tego narzędzia jako głównego sposobu zapoznawania pracowników z nowymi standardami oraz procedurami (także z nowymi ofertami wchodzącymi na rynek). Jesteśmy przekonani, że platforma ta pozwoli przenieść firmę do przestrzeni nowej generacji.

E-Learning

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą ofertę i przedstawić doskonały sposób na rozpoczęcie kariery w jedynej w swoim rodzaju branży. Proponujemy udział w kursie na konsultanta ślubnego, czyli osobę, która kompleksowo zajmuje się organizacją tej ważnej ceremonii. Zapraszamy osoby energiczne, odporne na stres i o dobrym kontakcie z ludźmi.

Kurs konsultant ślubny

Jeśli planujesz emigrację zarobkową, ale nie wiesz od czego zacząć, zgłoś się do naszej agencji. Dzięki nam praca w Unii będzie na wyciągnięcie ręki. Znajdziemy Ci odpowiednią ofertę, pomożemy dopełnić wszelkich formalności, zajmiemy się organizacją wyjazdu, a nawet odpowiedniego miejsca zakwaterowania.

praca w Unii

Dla osób marzących o profesjonalnym przygotowywaniu drinków i koktajli, mamy propozycję. Przeprowadzamy kurs barmański w Gdańsku, w którego trakcie można albo dopiero zdobyć swoje kwalifikacje, albo poprawić i uzupełnić swoje umiejętności. Oferujemy trzy intensywne dni pełne zajęć praktycznych, gdzie zostaną przedstawione zasady podawania poszczególnych drinków.

Kurs barmański Gdańsk

Stworzyliśmy ofertę, w której znaleźć można zarówno akcesoria dla rodziców, jak i szkolne pomoce naukowe. Proponujemy między innymi plansze edukacyjne, tablice magnetyczne, bryły geometryczne, a także anatomiczne modele człowieka. Z pomocą produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu, nauczyciele będą mogli przygotować ciekawe i atrakcyjne zajęcia. Posiadamy akcesoria dydaktyczne, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, które idealnie sprawdzają się m.in. na lekcjach chemii, geografii, matematyki czy biologii.

Szkolne pomoce naukowe

Nasi doświadczeni lektorzy służą fachową pomocą przy zgłębianiu kultury i mowy innego kraju. Szkoła angielskiego mieszcząca się w Warszawie daje możliwości efektywnej i przyjemnej nauki w kameralnych grupach dostosowanych do poziomu uczestników w różnym wieku, od najmłodszych dzieci aż po seniorów.

szkoła angielskiego Warszawa