Jeśli potrzebne Ci przedszkole prywatne, a Sosnowiec to miasto, w którym przebywasz - koniecznie wejdź na naszą stronę i poznaj nas trochę bliżej. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo, jednak z całą pewnością nie jest to największy spośród naszych atutów. Posiadamy doświadczenie i zapał do stymulowania rozwoju naszych podopiecznych. Zapewniamy warunki oraz atmosferę, które sprawiają, że każdego dnia dzieci wracają do nas z niekłamaną przyjemnością. Odwiedź nas i przekonaj się o tym sam już dziś.

Przedszkole prywatne

Zawód weterynarza, programisty, spedytora, a może hotelarza - co wybierasz? Jeśli masz już plan na to, w jakim zawodzie chcesz w przyszłości pracować, zapisz się do naszego menadżerskiego technikum w Bydgoszczy. Zapewnimy ci właściwą naukę wykonywania obowiązków w ramach wybranego obszaru poprzez liczne zajęcia praktyczne.

technikum Bydgoszcz

Oferujemy produkty, które mają na celu wspomagać dzieci w prawidłowym rozwoju, ale też wyciszać je i uspokajać. U nas nabędziesz zabawki dla najmłodszych, takie jak muzyczne karuzelki, a także grające pozytywki pomagające dzieciom w zasypianiu. W ofercie mamy też drewniane kostki edukacyjne i układanki przeplatanki.

Kostki edukacyjne

Twoja córka uwielbia bawić się lalkami? W asortymencie naszego sklepu odnajdziesz akcesoria Baby born. Dzięki nim zabawa w mamę będzie jeszcze atrakcyjniejsza. Zakupisz u nas dodatkowe ubrania dla bobasa oraz pieluszki. Te atrybuty pozwolą lepiej wcielić się w obowiązki mamy i dadzą szansę na lepsze odwzorowanie zachowań osób dorosłych.

Baby born akcesoria