Oprócz kanałów marketingowych mających na celu poinformowanie Klienta o ofercie przedsiębiorstwa, równie istotne pozostają elementy identyfikacji wizualnej, które pomagają zainteresowanym odnaleźć naszą markę lub nas samych w gąszczu propozycji. Platforma internetowa mocowanie.eu to szeroki asortyment tabliczek przydrzwiowych, identyfikatorów, stojaków reklamowych, standów i rollupów. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem naszych produktów oraz do skorzystania z wyjątkowo wygodnej metody zamówień online.

Tabliczki przydrzwiowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego Artykuły Propagandowe, który obejmuje wysokiej klasy godła, flagi, chorągiewki, sukno oraz wszelkiego rodzaju przedmioty w barwach narodowych i europejskich, które doskonale uświetniają pomieszczenia w szkołach, urzędach czy innych miejscach pracy. Dzięki starannemu dobieraniu materiałów wszystkie oferowane przez nas produkty cechują się wysokiej klasy wykonaniem, estetyką oraz trwałością. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia.

Godła

Produkujemy w naszym zakładzie poligraficznym teczki reklamowe ozdobne, z naniesionymi drukarsko materiałami promocyjnymi dla Państwa marki. Wj ofercie znaleźć można różnorodne kształty oraz wymiary - od prostych po zwężane przy podstawie. To zawsze solidne i profesjonalnie wyglądające produkty, których przykłady można zobaczyć w galerii na naszej stronie.

Teczki reklamowe

Oferujemy szeroki wybór gadżetów reklamowych. Prezentujemy solidne torby reklamowe z nadrukiem, które idealnie sprawdzą się do pakowania zakupów w sklepie firmowym. Wzmocnienie na uchwytach zapobiega szybkiemu rozdarciu się tworzywa. Kolorowe nadruki zwiększają atrakcyjność, sprzyjają promocji firmy, a do tego maskują zawartość. Polecamy!

Torby reklamowe z nadrukiem

Podczas wydarzeń publicznych budujemy swój wizerunek, dlatego musimy pamiętać, że ludzie bardzo lubią małe upominki. Jeśli zabierzesz ze sobą gadżety konferencyjne, z pewnością zostawisz ślad w pamięci wielu osób, zdobywając tym samym całą masę nowych klientów. Oferujemy zarówno długopisy, jak i breloki.

Gadżety konferencyjne

Wszystko ustawione? Model gotowy do fotografii? Cyk i jest! Zapraszamy do miejsca, gdzie dzieje się prawdziwa filmowa magia. Hala zdjęciowa oraz całe wyposażenie służy naprawdę dobrze realizowaniu swojego pomysłu artystycznego. Kto wie? Może to właśnie u nas powstanie prawdziwe arcydzieło kinematografii?

Hala zdjęciowa