Oprócz kanałów marketingowych mających na celu poinformowanie Klienta o ofercie przedsiębiorstwa, równie istotne pozostają elementy identyfikacji wizualnej, które pomagają zainteresowanym odnaleźć naszą markę lub nas samych w gąszczu propozycji. Platforma internetowa mocowanie.eu to szeroki asortyment tabliczek przydrzwiowych, identyfikatorów, stojaków reklamowych, standów i rollupów. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem naszych produktów oraz do skorzystania z wyjątkowo wygodnej metody zamówień online.

Tabliczki przydrzwiowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego Artykuły Propagandowe, który obejmuje wysokiej klasy godła, flagi, chorągiewki, sukno oraz wszelkiego rodzaju przedmioty w barwach narodowych i europejskich, które doskonale uświetniają pomieszczenia w szkołach, urzędach czy innych miejscach pracy. Dzięki starannemu dobieraniu materiałów wszystkie oferowane przez nas produkty cechują się wysokiej klasy wykonaniem, estetyką oraz trwałością. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia.

Godła

Zainwestuj w skuteczne narzędzie, dzięki któremu dotrzesz do szerokiego grona klientów. To filmy reklamowe, które od początku do końca stworzy dla Ciebie zespół z Premium Project. Zajmą się oni napisaniem scenariusza w oparciu o wiedzę marketingową. Następnie nakręcą i profesjonalnie zmontują wideo, korzystając z wysokiej jakości sprzętu.

filmy reklamowe

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zaopatrzyć się w artykuły poligraficzne najwyższej jakości, to koniecznie powinieneś skorzystać z usług zakładu, który w swojej działalności wykorzystuje wysokojakościowe materiały oraz urządzenia wykazujące się najlepszymi parametrami technicznymi. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „WRODRUK” to wrocławska drukarnia cyfrowa i wielkoformatowa, w której stawiamy na realizację zleceń zgodnie z najwyższymi standardami. Zapewniamy, że otrzymacie od nas produkt, w którym każdy detal będzie prezentował się wręcz idealnie.

Drukarnia cyfrowa Wrocław

Produkujemy w naszym zakładzie poligraficznym teczki reklamowe ozdobne, z naniesionymi drukarsko materiałami promocyjnymi dla Państwa marki. Wj ofercie znaleźć można różnorodne kształty oraz wymiary - od prostych po zwężane przy podstawie. To zawsze solidne i profesjonalnie wyglądające produkty, których przykłady można zobaczyć w galerii na naszej stronie.

Teczki reklamowe

Oferujemy szeroki wybór gadżetów reklamowych. Prezentujemy solidne torby reklamowe z nadrukiem, które idealnie sprawdzą się do pakowania zakupów w sklepie firmowym. Wzmocnienie na uchwytach zapobiega szybkiemu rozdarciu się tworzywa. Kolorowe nadruki zwiększają atrakcyjność, sprzyjają promocji firmy, a do tego maskują zawartość. Polecamy!

Torby reklamowe z nadrukiem

Podczas wydarzeń publicznych budujemy swój wizerunek, dlatego musimy pamiętać, że ludzie bardzo lubią małe upominki. Jeśli zabierzesz ze sobą gadżety konferencyjne, z pewnością zostawisz ślad w pamięci wielu osób, zdobywając tym samym całą masę nowych klientów. Oferujemy zarówno długopisy, jak i breloki.

Gadżety konferencyjne

Jednym z najciekawszych i najnowocześniejszych elementów coraz częściej pojawiającym się w urzędach, czy na ulicach miast są kioski multimedialne. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu mogą służyć nie tylko jako pomoc dla interesantów, ale również informacja turystyczna, czy panel do wyświetlania instrukcji postępowania z konkretnymi urządzeniami. Nasze kioski multimedialne charakteryzują się nie tylko pełną uniwersalnością jeśli chodzi o zastosowanie, ale również ciekawym, przyciągającym uwagę designem.

Kioski multimedialne

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługi reklamowe, które będą nastawione na konkretne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Na przykład pojazdy - ich obklejanie w celach promocyjnych uznawane jest za jedną z najbardziej skutecznych form działań marketingowych. Postaw na skuteczne rozwiązania i już teraz skorzystaj z atrakcyjnej oferty krakowskiej agencji Grafmix.

Oklejanie samochodów