Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego Artykuły Propagandowe, który obejmuje wysokiej klasy godła, flagi, chorągiewki, sukno oraz wszelkiego rodzaju przedmioty w barwach narodowych i europejskich, które doskonale uświetniają pomieszczenia w szkołach, urzędach czy innych miejscach pracy. Dzięki starannemu dobieraniu materiałów wszystkie oferowane przez nas produkty cechują się wysokiej klasy wykonaniem, estetyką oraz trwałością. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia.

Godła

Produkujemy w naszym zakładzie poligraficznym teczki reklamowe ozdobne, z naniesionymi drukarsko materiałami promocyjnymi dla Państwa marki. Wj ofercie znaleźć można różnorodne kształty oraz wymiary - od prostych po zwężane przy podstawie. To zawsze solidne i profesjonalnie wyglądające produkty, których przykłady można zobaczyć w galerii na naszej stronie.

Teczki reklamowe

Nasza profesjonalna drukarnia cyfrowa w Krakowie oferuje najkorzystniejsze rozwiązania dla każdego! Świadczymy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Proponujemy zarówno wizytówki, ulotki, plakaty, jak i inne nakłady. To dzięki nam przekonasz się, że taka forma promocji firmy jest zawsze skuteczna oraz opłacalna! Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.

Drukarnia cyfrowa Kraków

Można u nas zamówić estetyczne i wytrzymałe reklamowe artykuły piśmiennicze. Polecamy piękne i tanie długopisy z nadrukiem - będą one ciekawym upominkiem zarówno dla klientów i kontrahentów, jak i dla pracowników. Wszystkie osoby, które będą z nich korzystały staną się ambasadorami danej marki. Polecamy również inne artykuły promocyjne, takie jak: bluzy i koszulki, kubk, ekologiczne torby na zakupy, przypinki i breloczki.

Długopisy z nadrukiem

Jak zachęcić przechodnia do wstąpienia do restauracji, fryzjera czy kawiarni? Pierwszy krok to wyróżnienie się z tłumu, dlatego też potrzebna jest odpowiednia reklama świetlna. Nasza firma wykonuje różnego rodzaju kasetony, litery 3D, neony, a także i inne realizacje, które z pewnością zostaną dostrzeżone przez wiele osób!

Reklama świetlna

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowywaniem relacji wideo na zamówienie - z wydarzeń kulturalnych, sportowych, konferencji oraz imprez zamkniętych. Niektóre nasze filmy z eventów, w tym wywiady, dostępne są za darmo jako krótkie materiały prasowe. Wykonujemy także zwiastuny telewizyjne oraz plany zdjęciowe w produkcjach reżyserskich.

Filmy z eventów

Brelok to niewielki, ale bardzo praktyczny przedmiot. Przymocowany do kluczy umożliwia ich szybkie znalezienie na przykład w torebce. W naszej ofercie brelok występuje w różnych kształtach - możliwe jest naniesienie na niego własnego zdjęcia, napisu lub wzoru, dzięki czemu może stać się doskonałą reklamą Twojej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

Brelok ze zdjęciem

Adres to nie tylko ulica. Tabliczka z numerem domu jest istotna, by listonosz, gość czy ktokolwiek mógł odnaleźć cię w gąszczu innych posiadłości. Jej posiadanie jest wymagane przez obowiązującą ustawę. Laminowane są odporne na różne warunki atmosferyczne. Wykonujemy druk jednostronny. Cyfry są widoczne z daleka.

Tabliczka z numerem domu