Ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród Młodych Par fotografia weselna zapewnia wspaniałą pamiątkę na wieki. Zdjęcia uwieczniające najważniejszą chwilę w życiu muszą być pełne emocji i zatrzymywać magię chwili, w której zostały wykonane. Taką fotografię weselną może zapewnić wyłącznie doświadczony fotograf specjalizujący się w zdjęciach ślubnych.

Fotografia weselna

Mamy dla Ciebie ruchome głowy, które dają światło w 14 kolorach diachronicznych oraz białym. Proponujemy różne modele urządzeń, np. ADJ Focus Spot 2X czy LIGHT4ME MINI ZOOM WASH 712. Służą one do emitowania intensywnego światła podczas eventów, dyskotek lub koncertów. Dostępne w przedziale cenowym od ok 1 000 do 5 000 zł.

ruchome głowy

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż produktów przeznaczonych do zasilania urządzeń elektronicznych o różnym zapotrzebowaniu na energię. W naszym asortymencie znajdują się między innymi baterie cynkowo-węglowe, dostępne w niskiej cenie. Są to produkty o dużej pojemności, wytrzymałe i bardzo wydajne, pochodzące od najlepszych producentów.

baterie cynkowo-węglowe

W naszym sklepie zakupisz wyjątkowe figurki wykonane tylko i wyłącznie z naturalnych materiałów, jakimi są m.in. granit, brąz czy stal. Oferujemy statuetki okolicznościowe, idealne na jubileusze, benefisy, uroczystości wręczenia nagród czy ważne spotkania biznesowe. Możesz umieścić na nich dowolny grawer.

statuetki okolicznościowe

Klasyczna czerń, oceaniczny błękit czy pstrokata żółć? Tradycyjny cienkopis, a może żelowa konsystencja? Markery do rysowania to niezbędnik w piórniku zarówno każdego doświadczonego malarza, jak i początkujących artystów, ale warto zaopatrzyć się w nie nawet dla łatwiejszego notowania czy wyróżniania ważnych informacji w kalendarzu.

Markery do rysowania

Na stronie mojej pracowni znajdziesz różnorodne, personalizowane dodatki. Najwyższej jakości druk naklejek pozwolił mi również na dowolne modyfikowanie moich produktów - wszystko dostosowane do potrzeb Klienta. Oferuję wyroby w różnych kształtach i rozmiarach, które przypadną do gustu osom prywatnym i firmom.

Druk naklejek

Farba to nie wszystko. Ważne są również narzędzia. Pędzel do malowania to jednak coś więcej niż zwykły sprzęt. Od niego zależy nie tylko jakość Twojej pracy, ale również łatwość bądź trudność wyegzekwowania danej techniki oraz efekt końcowy. W naszym sklepie znajdziesz narzędzia wysokiej jakości, zarówno te naturalne, jak i syntetyczne.

Pędzel do malowania

W naszym sklepie kultywujemy pamięć o starszych utworach jak i promujemy nowe pozycje. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, nie ważne czy zbuntowany fan rocka, czy nowoczesny słuchacz trapu. Szczególnie polecamy płyty winylowe. Polskie przeboje wczesnych lat 2000 i 90 nigdy nie brzmiały tak dobrze. Zapraszamy do zakupów!

Płyty winylowe polskie