Ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród Młodych Par fotografia weselna zapewnia wspaniałą pamiątkę na wieki. Zdjęcia uwieczniające najważniejszą chwilę w życiu muszą być pełne emocji i zatrzymywać magię chwili, w której zostały wykonane. Taką fotografię weselną może zapewnić wyłącznie doświadczony fotograf specjalizujący się w zdjęciach ślubnych.

Fotografia weselna

Mamy dla Ciebie ruchome głowy, które dają światło w 14 kolorach diachronicznych oraz białym. Proponujemy różne modele urządzeń, np. ADJ Focus Spot 2X czy LIGHT4ME MINI ZOOM WASH 712. Służą one do emitowania intensywnego światła podczas eventów, dyskotek lub koncertów. Dostępne w przedziale cenowym od ok 1 000 do 5 000 zł.

ruchome głowy

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż produktów przeznaczonych do zasilania urządzeń elektronicznych o różnym zapotrzebowaniu na energię. W naszym asortymencie znajdują się między innymi baterie cynkowo-węglowe, dostępne w niskiej cenie. Są to produkty o dużej pojemności, wytrzymałe i bardzo wydajne, pochodzące od najlepszych producentów.

baterie cynkowo-węglowe