Ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród Młodych Par fotografia weselna zapewnia wspaniałą pamiątkę na wieki. Zdjęcia uwieczniające najważniejszą chwilę w życiu muszą być pełne emocji i zatrzymywać magię chwili, w której zostały wykonane. Taką fotografię weselną może zapewnić wyłącznie doświadczony fotograf specjalizujący się w zdjęciach ślubnych.

Fotografia weselna

Mamy dla Ciebie ruchome głowy, które dają światło w 14 kolorach diachronicznych oraz białym. Proponujemy różne modele urządzeń, np. ADJ Focus Spot 2X czy LIGHT4ME MINI ZOOM WASH 712. Służą one do emitowania intensywnego światła podczas eventów, dyskotek lub koncertów. Dostępne w przedziale cenowym od ok 1 000 do 5 000 zł.

ruchome głowy

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż produktów przeznaczonych do zasilania urządzeń elektronicznych o różnym zapotrzebowaniu na energię. W naszym asortymencie znajdują się między innymi baterie cynkowo-węglowe, dostępne w niskiej cenie. Są to produkty o dużej pojemności, wytrzymałe i bardzo wydajne, pochodzące od najlepszych producentów.

baterie cynkowo-węglowe

Poszukujesz czegoś co ożywi Twoje wnętrze? Proponujemy plakaty na ścianę! Wykonane z ekologicznego papieru doskonale uzupełnią każdą aranżację. Zamień swoje cztery kąty w prawdziwie relaksującą przestrzeń i ciesz się wspaniałymi widokami w Twoim pokoju. Dbamy o środowisko, a dostawa jest równie szybka, co wejście w stan błogości po oglądaniu naszych obrazów.

plakaty na ścianę

Oferujemy wybór abstrakcyjnych dekoracji. W sklepie można zakupić magnesy na lodówkę, przedstawiające reprodukcje obrazów z nurtu surrealizmu. Można je umieścić na dowolnej metalowej powierzchni i użyć ich do przyczepiania karteczek np. z listą zakupów. Jest to więc nietuzinkowa i praktyczna ozdoba.

magnesy na lodówkę

W naszym sklepie zakupisz wyjątkowe figurki wykonane tylko i wyłącznie z naturalnych materiałów, jakimi są m.in. granit, brąz czy stal. Oferujemy statuetki okolicznościowe, idealne na jubileusze, benefisy, uroczystości wręczenia nagród czy ważne spotkania biznesowe. Możesz umieścić na nich dowolny grawer.

statuetki okolicznościowe