Nasza firma od kilkudziesięciu lat dostarcza rozwiązania, które pomagają sprawniej komunikować się z otoczeniem i odzyskać jeden z najważniejszych zmysłów. Specjalizacją przedsiębiorstwa są aparaty słuchowe wewnątrzuszne i zauszne, wyposażone w komplet akcesoriów takich jak piloty do sterowania zdalnego, baterie oraz ładowarki.

aparaty słuchowe

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z asortymentu naszego sklepu internetowego z artykułami spożywczymi dla osób, które dbają o zdrowie. Jeśli potrzebna Ci jest naturalna żywność, u nas znajdziesz szeroki wybór suszonych owoców. Posiadamy także asortyment dla osób będących na różnych rodzajach diety.

Naturalna żywność

Zapraszamy serdecznie do naszej poradni zdrowia psychicznego, w której realizowana jest kompleksowa pomoc medyczna obejmująca między innymi leczenie bezsenności. Poznań to miasto, w którym znajdą Państwo nasz gabinet. Do dyspozycji pacjenci mają doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza specjalistę. Polecamy!

Leczenie bezsenności Poznań

Nasza placówka świadczy usługi terapeutyczne dla rodziców oraz ich pociech. Poradnia Relacja w Białymstoku organizuje zajęcia podczas których psycholog dziecięcy uczy maluchy w jaki sposób powinny zachowywać się w określonych sytuacjach społecznych. Oferujemy również zajęcia z logopedą, mające na celu profilaktykę wad wymowy.

psycholog dziecięcy

Zrogowaciała skóra na głowie może powodować nie tylko spadek pewności siebie, szczególnie gdy całe płaty samoistnie odpadają w widoczny sposób, ale też prowadzić do pogłębienia się problemu. Na leczenie łuszczycy skóry głowy niezależnie od podłoża choroby, decydują się trycholodzy w gabinetach Hair Medica. Polecane kuracje, to połączenie wystawiania ciała na promienie słoneczne, stosowanie kąpieli solankowych, dbanie o higienę i czystość, a także zmiany w diecie. Pacjenci powinni unikać alkoholu i słodyczy.

Łuszczyca skóry głowy leczenie

Szukasz atrakcyjnego miejsca na spędzenie spokojnej starości? Nasz profesjonalny dom spokojnej starości Willa Kalina zaprasza do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Zapewniamy przede wszystkim kompetentny, miły personel, zaawansowaną rehabilitację i specjalistyczne terapie, wyśmienitą kuchnię zarządzaną przez profesjonalnych szefów kuchni i przepiękne krajobrazy widoczne z okien domu. Spędź jesień życia przyjemnie w ciszy i spokoju. Już teraz sprawdź co ma do zaoferowania nasz dom seniora. Zapraszamy na naszą stronę.

Dom seniora Warszawa

Staramy się elastycznie podchodzić do terminów dentystycznych konsultacji. W Koryzna Clinic w Szczecinie, stomatolog korzysta z takich możliwości jak: licówki pełnoceramiczne, porcelanowe, cyrkonowe, włókna szklane, mosty, kolorowe plomby, diagnostyka RVG oraz wypełnienia. Współpracujemy z laboratoriami, w których tworzone są trwałe aparaty i nakładki. Dogodna lokalizacja w pobliżu centrum miasta sprawia, że przychodzą do nas osoby z różnych jego części.

Licówki pełnoceramiczne Szczecin

Wrastające paznokcie powodują ból, a dodatkowo powodują nieestetyczne zaczerwienienia. Dlatego nasz Gabinet podologiczny oferuje Państwu usługę, pomagającą pozbyć się takiego problemu jak wrastające paznokcie. Działamy szybko i skutecznie, przynosząc natychmiastową ulgę. Dodatkowo nasze zabiegi są bezbolesne.

Wrastające paznokcie leczenie

Nasza oferta kierowana jest do gabinetów lekarskich, klinik, przychodni i szpitali. Sklep medyczny z siedzibą w Bytomiu działa online i zaopatruje wszystkie te miejsca w ortezy, wózki inwalidzkie, podnośniki, mocowanie do łóżek i inne akcesoria rehabilitacyjne. Znajdziecie tu także ciśnieniomierze i koncentratory tlenu.

Sklep medyczny Bytom

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu dentystycznego online, gdzie dostępne są akcesoria i materiały potrzebne do opracowywania wypełnień. Dzięki temu, podczas leczenia zębów swoich pacjentów, zadbasz nie tylko o ich zdrowie, ale takze odpowiedni kształt, co z całą pewnościa doskonale wpłynie na ich wygląd.

Opracowanie wypełnień

Nasza firma projektuje i produkuje wyposażenie dla wszelkich działalności, w których potrzebne są pojemniki odporne na korozję, środki żrące i chemikalia. Zapewniamy akcesoria laboratoryjne na zamówienie, zbiorniki dla oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wód i wiele innych rozwiązań. Wykonujemy również naprawy kontenerów wykonanych z PVC techniką spawania tworzywa sztucznego.

Akcesoria laboratoryjne na zamówienie

Czasami urazy, kontuzje oraz choroby wymagają korzystania z artykułów rehabilitacyjnych. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego oferuje między innymi koncentratory tlenu, kule łokciowe, balkonik i czy wózki inwalidzkie i podnośniki. Pełen cennik wynajmu oprzyrządowania znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego cennik

W naszej ofercie znajdą Państwo prosty w obsłudze, wysokiej jakości i bezpieczny dla dzieci defibrylator typu AED, przeznaczony do szybkiego, natychmiastowego ratowania przez osoby posiadające jedynie elementarne przeszkolenie. Udostępniamy nowoczesne urządzenia wyposażone w wiele praktycznych funkcji, które usprawniają pracę ratowników. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Defibrylacja u dziecka

Oferujemy wiele rodzajów suplementów diety dla dzieci, dorosłych i seniorów. W naszym sklepie znajduje się produkt Stanlab Witamina C, który może pomóc w dostarczeniu jej do organizmu. Substancja jest znana przede wszystkim jako środek, który może wpłynąć na podniesienie odporności lub może wzmocnić układ krwionośny.

stanlab witamina c

Problemy w jamie ustnej? Dentosept a aplikuje się zazwyczaj w przypadku wytępienia aft, stanach zapalnych jamy ustnej oraz dziąseł. Jeśli zalecenie lekarza nie jest inne, produkt należy nanieść na ranę w jamie ustnej za pomocą patyczka higienicznego 3 razy dziennie. Nie może być używany przez osoby mające uczulenie na jakikolwiek składnik.

Dentosept a

Zdarzają się sytuacje, kiedy niektóre z naszych narządów mogą potrzebować dodatkowego wsparcia. Warto się o tym przekonać, wykonując odpowiednie badania. W ofercie naszego sklepu posiadamy m.in. suplementy na wątrobę oraz układ moczowy. Produkty występują w postaci kapsułek, a opakowanie zawiera 30 tabletek.

Suplementy na wątrobę

Sprawność fizyczna uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji i stanu zdrowia. Klinika ortopedyczna w Zielonej Górze zajmuje się leczeniem bólu kręgosłupa, ostrogi piętowej, zerwanych ścięgien i więzadeł, regeneracją stawów czy chrząstek. Informacje na temat adres i godzin otwarcia placówki znajdują się na stronie internetowej.

Klinika ortopedyczna Zielona Góra

Bardzo dobra i rozwojowa klinika stomatologiczna w Szczecinie ma niepodważalną pozycję w specjalności przez co ustanowiło ją najlepszą marką sektora. To co ten podmiot wydziela na tle reszty firm jest atrakcyjna pula świadczeń, która mieści m.in. leczenie oraz wybielanie zębów, protetyka i naprawa protez, a także miła kadra wybitnie wyszkolonych ekspertów - to są wyróżniki marki. Oferujemy Państwu partnerską kooperację. Serdecznie zapraszamy.

Protetyka