Znana i profesjonalna Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominiki Fafińskiej zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. Obejmuje one szeroki wybór usług prawniczych, w skład których wchodzą między innymi: obsługa prawna spółek prawa handlowego, sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, administracyjnego, sprawy karne i inne. Adwokaci, którzy pracują w naszej kancelarii prawnej to osoby doświadczone i wykwalifikowane. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Adwokat Gdańsk

Wsparcie adwokata w codziennych sprawach jest niezbędne - przede wszystkim w aspekcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jednak również Klienci indywidualni z Bydgoszczy i okolic mogą skorzystać z porady lub pomocy w postaci przygotowania pozwu, dokumentacji, wniosku lub odwołania, a nawet kompleksowej opieki nad sprawą. Adwokat Monika Maskalska zaprasza do kontaktu!

Adwokat Bydgoszcz

Wiele osób, które na co dzień nie zajmują się analizowaniem przepisów prawnych, skarży się na to, że zapisy ustaw są niezrozumiałe, zawiłe i napisane w skomplikowany sposób. Dlatego też w celu wyjaśnienia nurtujących kwestii powstała Kancelaria adwokacka Anna Kseń ze Szczecina, której zadaniem jest udzielanie porad w zakresie kodeksu cywilnego oraz karnego. Dane kontaktowe zostały zamieszczone na stronie internetowej.

Kancelaria adwokacka

Prawnik zajmuje się tworzeniem aktów prawnych dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Kancelaria notarialna na terenie Bydgoszczy świadczy usługi w zakresie sporządzania pełnomocnictw, poświadczeń, a także przygotowywaniem dla klientów testamentów i doręczaniem oświadczeń dla stron w postępowaniach sądowych.

Kancelaria notarialna Bydgoszcz

Prowadzę kancelarię komorniczą odpowiedzialną m.in. za ściąganie należności od dłużnika na rzecz wierzyciela. Egzekucja z nieruchomości to jeden ze sposobów uzyskania należnego świadczenia. Środek ten stosuję, po przejściu odpowiedniej procedury, w przypadku dużych kwot, których nie da się zabezpieczyć w inny sposób.

Egzekucja z nieruchomości

W ramach pracy urzędników, konieczne jest planowanie i przeprowadzanie aukcji. Przetargi komornicze służą temu, aby spłacić dług osoby, której odebrano dane części majątku - mogą to być zarówno ruchomości, jak i nieruchomości. Na stronie można zapoznać się z obecnymi licytacjami oraz cenami wywoławczymi.

Przetargi komornicze