Wiele osób, które na co dzień nie zajmują się analizowaniem przepisów prawnych, skarży się na to, że zapisy ustaw są niezrozumiałe, zawiłe i napisane w skomplikowany sposób. Dlatego też w celu wyjaśnienia nurtujących kwestii powstała Kancelaria adwokacka Anna Kseń ze Szczecina, której zadaniem jest udzielanie porad w zakresie kodeksu cywilnego oraz karnego. Dane kontaktowe zostały zamieszczone na stronie internetowej.

Kancelaria adwokacka

Prawnik zajmuje się tworzeniem aktów prawnych dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Kancelaria notarialna na terenie Bydgoszczy świadczy usługi w zakresie sporządzania pełnomocnictw, poświadczeń, a także przygotowywaniem dla klientów testamentów i doręczaniem oświadczeń dla stron w postępowaniach sądowych.

Kancelaria notarialna Bydgoszcz

Prowadzę kancelarię komorniczą odpowiedzialną m.in. za ściąganie należności od dłużnika na rzecz wierzyciela. Egzekucja z nieruchomości to jeden ze sposobów uzyskania należnego świadczenia. Środek ten stosuję, po przejściu odpowiedniej procedury, w przypadku dużych kwot, których nie da się zabezpieczyć w inny sposób.

Egzekucja z nieruchomości

Nasza firma z Warszawy zajmuje się profesjonalnym i skutecznym usuwaniem plag różnych owadów. Przeprowadzona przez nas regularna dezynfekcja i likwidacja pluskiew, karaluchów czy prusaków, wsparta dbaniem o czystość w pomieszczeniu pozwala pozbyć się tych nieproszonych gości na dobre. Do dezynfekcji używamy wyłącznie środków, które są zabójcze dla owadów, ale bezpieczne dla ludzi.

Likwidacja pluskiew

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi zwolnień grupowych oraz wypłat odszkodowań, sporów o wynagrodzenia i ekwiwalenty oraz sporów wynikających z klauzul poufności i klauzul zakazu konkurencji. Kancelaria świadczy pomoc w zakresie ogółu regulacji, jakim jest prawo pracy. Nasze biuro w Olsztynie czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 17.

Prawo pracy Olsztyn

Nasza firma ochroniarska, która w Warszawie ma już wieloletnie doświadczenie w ochronie osób i mienia zaprasza do współpracy. Polecamy swoje usługi wszystkim firmom, którym zależy na jakości oraz bezpieczeństwie chronionych obiektów czy osób. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i opiekę naszych specjalistów. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i do współpracy.

Firma ochroniarska

Zapewnienie bezpieczeństwa mieniu, osobom czy też obiektom to nasza codzienność. Tym wszystkim zajmuje się prowadzona przez nas agencja ochrony. Security Guard, z którego korzystamy to technologia, która pozwala nam na zabezpieczanie budynków, a także tworzenie skutecznych systemów zwiększających poziom bezpieczeństwa.

agencja ochrony security