Wiele osób, które na co dzień nie zajmują się analizowaniem przepisów prawnych, skarży się na to, że zapisy ustaw są niezrozumiałe, zawiłe i napisane w skomplikowany sposób. Dlatego też w celu wyjaśnienia nurtujących kwestii powstała Kancelaria adwokacka Anna Kseń ze Szczecina, której zadaniem jest udzielanie porad w zakresie kodeksu cywilnego oraz karnego. Dane kontaktowe zostały zamieszczone na stronie internetowej.

Kancelaria adwokacka

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi zwolnień grupowych oraz wypłat odszkodowań, sporów o wynagrodzenia i ekwiwalenty oraz sporów wynikających z klauzul poufności i klauzul zakazu konkurencji. Kancelaria świadczy pomoc w zakresie ogółu regulacji, jakim jest prawo pracy. Nasze biuro w Olsztynie czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 17.

Prawo pracy Olsztyn

Nasza firma ochroniarska, która w Warszawie ma już wieloletnie doświadczenie w ochronie osób i mienia zaprasza do współpracy. Polecamy swoje usługi wszystkim firmom, którym zależy na jakości oraz bezpieczeństwie chronionych obiektów czy osób. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i opiekę naszych specjalistów. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i do współpracy.

Firma ochroniarska

Zapewnienie bezpieczeństwa mieniu, osobom czy też obiektom to nasza codzienność. Tym wszystkim zajmuje się prowadzona przez nas agencja ochrony. Security Guard, z którego korzystamy to technologia, która pozwala nam na zabezpieczanie budynków, a także tworzenie skutecznych systemów zwiększających poziom bezpieczeństwa.

agencja ochrony security

Upadłość konsumencka jest zjawiskiem, które od 24.03.2020 r. można zgłosić w naszym kraju. Nasza kancelaria w Bydgoszczy zajmuje się rozwiązaniami korzystnymi dla osób fizycznych. Jest to wyjście odpowiednie dla osób, które popadły w długi uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Dotyczy ona wyłącznie ludzi nieposiadającymi działalności gospodarczej.

upadłość konsumencka Bydgoszcz

Wykonujemy wiele usług związanych z kanalizacją. Każdy zatrudniony przez nas hydraulik działa na terenie Poznania. Wykonujemy udrażnianie rur, przepychanie kanalizacji, naprawę sprzętu kanalizacyjnego, usuwanie awarii kanalizacyjnych czy montaż pralek, zmywarek, wodomierzy lub filtrów wody. Wykonujemy usługi montażowe i naprawcze w atrakcyjnych cenach.

Hydraulik Poznań

Zajmujemy się postępowaniami z zakresu prawa karnego, pracy, rodzinnego, cywilnego czy gospodarczego. Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się też sprawami w zakresie ubezpieczeń społecznych: wykonujemy m.in. redakcję pism procesowych czy reprezentujemy klientów podczas występowania o emeryturę. Dokładne dane kontaktowe wraz z mapą dojazdową znaleźć można na naszej stronie internetowej.

Kancelaria adwokacka