Wiele osób, które na co dzień nie zajmują się analizowaniem przepisów prawnych, skarży się na to, że zapisy ustaw są niezrozumiałe, zawiłe i napisane w skomplikowany sposób. Dlatego też w celu wyjaśnienia nurtujących kwestii powstała Kancelaria adwokacka Anna Kseń ze Szczecina, której zadaniem jest udzielanie porad w zakresie kodeksu cywilnego oraz karnego. Dane kontaktowe zostały zamieszczone na stronie internetowej.

Kancelaria adwokacka

Prowadzę kancelarię komorniczą odpowiedzialną m.in. za ściąganie należności od dłużnika na rzecz wierzyciela. Egzekucja z nieruchomości to jeden ze sposobów uzyskania należnego świadczenia. Środek ten stosuję, po przejściu odpowiedniej procedury, w przypadku dużych kwot, których nie da się zabezpieczyć w inny sposób.

Egzekucja z nieruchomości

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi zwolnień grupowych oraz wypłat odszkodowań, sporów o wynagrodzenia i ekwiwalenty oraz sporów wynikających z klauzul poufności i klauzul zakazu konkurencji. Kancelaria świadczy pomoc w zakresie ogółu regulacji, jakim jest prawo pracy. Nasze biuro w Olsztynie czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 17.

Prawo pracy Olsztyn

Nasza firma ochroniarska, która w Warszawie ma już wieloletnie doświadczenie w ochronie osób i mienia zaprasza do współpracy. Polecamy swoje usługi wszystkim firmom, którym zależy na jakości oraz bezpieczeństwie chronionych obiektów czy osób. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i opiekę naszych specjalistów. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i do współpracy.

Firma ochroniarska

Zapewnienie bezpieczeństwa mieniu, osobom czy też obiektom to nasza codzienność. Tym wszystkim zajmuje się prowadzona przez nas agencja ochrony. Security Guard, z którego korzystamy to technologia, która pozwala nam na zabezpieczanie budynków, a także tworzenie skutecznych systemów zwiększających poziom bezpieczeństwa.

agencja ochrony security

Upadłość konsumencka jest zjawiskiem, które od 24.03.2020 r. można zgłosić w naszym kraju. Nasza kancelaria w Bydgoszczy zajmuje się rozwiązaniami korzystnymi dla osób fizycznych. Jest to wyjście odpowiednie dla osób, które popadły w długi uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Dotyczy ona wyłącznie ludzi nieposiadającymi działalności gospodarczej.

upadłość konsumencka Bydgoszcz