Znana i profesjonalna Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominiki Fafińskiej zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. Obejmuje one szeroki wybór usług prawniczych, w skład których wchodzą między innymi: obsługa prawna spółek prawa handlowego, sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, administracyjnego, sprawy karne i inne. Adwokaci, którzy pracują w naszej kancelarii prawnej to osoby doświadczone i wykwalifikowane. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Adwokat Gdańsk

Wsparcie adwokata w codziennych sprawach jest niezbędne - przede wszystkim w aspekcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jednak również Klienci indywidualni z Bydgoszczy i okolic mogą skorzystać z porady lub pomocy w postaci przygotowania pozwu, dokumentacji, wniosku lub odwołania, a nawet kompleksowej opieki nad sprawą. Adwokat Monika Maskalska zaprasza do kontaktu!

Adwokat Bydgoszcz

Ze względu na duże zaangażowanie emocjonalne obu stron, tego typu sprawy nigdy nie należą do łatwych. Kancelaria Adwokacka z Jeleniej Góry pomaga klientom podczas spraw o rozwód, ustanowienie wysokości alimentów, podział majątku, ograniczenie praw rodzicielskich, ustalenie kontaktów pomiędzy byłymi partnerami czy też ubezwłasnowolnienie. Zajmuję się zarówno przygotowaniem wniosku lub pozwu, a także reprezentowaniem powoda/powódki przed sądem okręgowym. Podczas rozpraw dbam przede wszystkim o zaspokojenie żądań klienta.

Podział majątku Jelenia Góra

Wszystkie osoby, które uległy wypadkowi komunikacyjnemu, a które otrzymały zaniżone odszkodowanie mogą o pomoc zgłosić się do naszej firmy. Zajmujemy się między innymi uzyskiwaniem dopłat z OC sprawcy, pozyskiwaniem aut zastępczych, a także zapewniamy doradztwo i wsparcie w trakcie negocjacji z ubezpieczycielem.

Zaniżone odszkodowanie