Zajmujemy się sprawami dotyczącymi zwolnień grupowych oraz wypłat odszkodowań, sporów o wynagrodzenia i ekwiwalenty oraz sporów wynikających z klauzul poufności i klauzul zakazu konkurencji. Kancelaria świadczy pomoc w zakresie ogółu regulacji, jakim jest prawo pracy. Nasze biuro w Olsztynie czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 17.

Prawo pracy Olsztyn

Zapewnienie bezpieczeństwa mieniu, osobom czy też obiektom to nasza codzienność. Tym wszystkim zajmuje się prowadzona przez nas agencja ochrony. Security Guard, z którego korzystamy to technologia, która pozwala nam na zabezpieczanie budynków, a także tworzenie skutecznych systemów zwiększających poziom bezpieczeństwa.

agencja ochrony security

Upadłość konsumencka jest zjawiskiem, które od 24.03.2020 r. można zgłosić w naszym kraju. Nasza kancelaria w Bydgoszczy zajmuje się rozwiązaniami korzystnymi dla osób fizycznych. Jest to wyjście odpowiednie dla osób, które popadły w długi uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Dotyczy ona wyłącznie ludzi nieposiadającymi działalności gospodarczej.

upadłość konsumencka Bydgoszcz

Wykonujemy wiele usług związanych z kanalizacją. Każdy zatrudniony przez nas hydraulik działa na terenie Poznania. Wykonujemy udrażnianie rur, przepychanie kanalizacji, naprawę sprzętu kanalizacyjnego, usuwanie awarii kanalizacyjnych czy montaż pralek, zmywarek, wodomierzy lub filtrów wody. Wykonujemy usługi montażowe i naprawcze w atrakcyjnych cenach.

Hydraulik Poznań

Poszukujesz profesjonalnej kancelarii, która odpowie na wszelkie Twoje pytanie związane z prawem w naszym kraju? Z doświadczenia wiemy, że jednym z najczęściej przewijających się pytań, brzmi "alimenty, do którego roku życia?" Nie da się jednak jednoznacznie odpowiedzieć na to zagadnienie. Wszystko zależy bowiem od indywidualnej sytuacji czy wyroku prawnego.

alimenty do którego roku życia