Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego - rolki to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa i wygody, ale też fantastycznego wyglądu na drogach! Oferujemy modele zróżnicowane pod względem stylistyki i kolorystyki, a przy tym niezwykle szybkie, zwrotne i stabilne. U nas znajdziesz sprzęt, dzięki któremu rozwiniesz swoje sportowe zamiłowania. Sprawdź również w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu.

rolki wrocław

Witamy na stronach naszego sklepu internetowego ze sprzętem sportowym. Polecamy nowość w naszej ofercie - roller do masażu oraz ćwiczeń mięśni. Taki wałek ze specjalnego tworzywa służy do odprężania różnych mięśni, głównie nóg oraz odcinka lędźwiowego. Doskonale sprawdza się po treningu pilates, fitness, jak i siłowym.

Roller do masażu

Wbrew swojej reputacji akrobatyka powietrzna jest nie tylko elegancka, ale również znacząco poprawia sylwetkę i kondycję. Dlatego już dziś warto wyposażyć się w koła aerial hoop lub chusty wertykalne i przystąpić do nauki najprostszych ruchów. W asortymencie uwzględniliśmy także sprzęt do tańca na rurze oraz dedykowaną odzież sportową.

koła aerial hoop