Dreszczyk emocji i adrenalina trzymają Cię przy życiu? Pozwól sobie na jeszcze więcej! W naszej ofercie znajdziesz skoki spadochronowe, które realizujemy na terenie Lubina i okolic. Tego typu hobby pozwala na swobodne szybowanie wśród chmur, dzięki czemu można poczuć wolność. Jest to idealny prezent na okrągłe urodziny lub rocznicę ślubu.

Skoki spadochronowe Lubin

W naszym sklepie dostępne są produkty dla miłośników sportów zimowych. Znajdziesz u nas wszelkie niezbędne akcesoria snowboardowe, takie jak: imadła, cykliny, produkty do naprawy ślizgu, szczotki, profesjonalne żelazka, zmywacze, smary, pilniki do krawędzi deski, ostrzałki, pasty i korki do serwisowania sprzętu.

akcesoria snowboardowe

Oferujemy szkolenie z treningu umysłu zawierającego elementy relaksacji, skupienia oraz świadomości. Nasz kurs medytacji pozwala na przekazywanie wiedzy, a także harmonii i równowagi w fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej przestrzeni. Zapisz się i pomóż innym w niwelacji stresu oraz złych emocji.

kurs medytacji

Żyjesz w stresie i chcesz wyciszyć swój umysł? Medytacja oraz nauka prawidłowego oddychania pozwoli Ci się zrelaksować i oderwać od zmartwień. Dla nieco bardziej zaawansowanych polecamy kostki do jogi, które zostały wykonane z solidnego drewna świerkowego. Gładka powierzchnia nie będzie się odkształcać nawet pomimo codziennego użytkowania.

Kostki do jogi

W ofercie sklepu strzeleckiego znajdują się repliki strzelb produkowanych przed 1885 rokiem. Broń czarnoprochowa bez zezwolenia może służyć do celów kolekcjonerskich dla pasjonatów historii. Zaliczamy do niej karabiny, rewolwery oraz derringery, w których wykorzystuje się specjalny materiał miotający do wystrzeliwania pocisków.

Broń czarnoprochowa bez zezwolenia