Dreszczyk emocji i adrenalina trzymają Cię przy życiu? Pozwól sobie na jeszcze więcej! W naszej ofercie znajdziesz skoki spadochronowe, które realizujemy na terenie Lubina i okolic. Tego typu hobby pozwala na swobodne szybowanie wśród chmur, dzięki czemu można poczuć wolność. Jest to idealny prezent na okrągłe urodziny lub rocznicę ślubu.

Skoki spadochronowe Lubin

W naszym sklepie dostępne są produkty dla miłośników sportów zimowych. Znajdziesz u nas wszelkie niezbędne akcesoria snowboardowe, takie jak: imadła, cykliny, produkty do naprawy ślizgu, szczotki, profesjonalne żelazka, zmywacze, smary, pilniki do krawędzi deski, ostrzałki, pasty i korki do serwisowania sprzętu.

akcesoria snowboardowe

W ofercie sklepu strzeleckiego znajdują się repliki strzelb produkowanych przed 1885 rokiem. Broń czarnoprochowa bez zezwolenia może służyć do celów kolekcjonerskich dla pasjonatów historii. Zaliczamy do niej karabiny, rewolwery oraz derringery, w których wykorzystuje się specjalny materiał miotający do wystrzeliwania pocisków.

Broń czarnoprochowa bez zezwolenia

Odpowiedni kombinezon do jazdy rowerowej jest koniecznością. Z myślą o Paniach będących miłośniczkami tej aktywności fizycznej, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Stroje kolarskie damskie w naszym sklepie to gwarancja łączenia funkcjonalności z walorami estetycznymi. Zadbaliśmy o odpowiedni przepływ powietrza.

Stroje kolarskie damskie