Tylko w Zenter znajduje się tak wydajna oraz profesjonalna zgrzewarka do folii, która z pewnością spełni Twoje najśmielsze oczekiwania! To element, który zdobył już popularność na polskim rynku - czas, aby podbił również Twoje serce! Zainwestuj w funkcjonalność, najwyższą jakość oraz korzystne rozwiązania.

Zgrzewarka do worków foliowych

Wieloletnia działalność w branży oraz znajomość potrzeb i wymagań swoich odbiorców, pozwala przedsiębiorstwu Master Colors Sp. z o.o. zaoferować najwyższej jakości peryferia i akcesoria do przetwórstwa i obróbki materiałów sztucznych. Wśród sprawdzonych, polecanych produktów znajdą Państwo między innymi świetne barwniki do tworzyw firmy Deifel, suszarki oraz młyny stanowiskowe i centralne, chillery, termoregulatory wody i wiele innych produktów znanych światowych marek. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty, zaprezentowanej na stronie internetowej.

Barwniki tworzyw sztucznych

Program płacowy dostępny w naszym asortymencie umożliwia Państwu korzystanie z wzorów umów, a także z dodatkowego modułu Umowy Zlecenia. Program płacowy idealnie sprawdza się także jako oprogramowanie przeznaczone dla biur rachunkowych, ze względu na fakt, iż umożliwia on prowadzenie ewidencji nawet do 100 niezależnych podmiotów. Dzięki niemu możecie Państwo prowadzić ewidencję wynagrodzeń wszystkich pracowników, którzy są zatrudnieni w Państwa firmie, gdyż nie posiada on żadnych ograniczeń ilościowych.

Program płacowy

Wysoki standard wykonania oraz pożądana wytrzymałość sprawiają, że dostępny w naszej ofercie asortyment świetnie sprawdza się w swojej roli. Urządzenia i przewody grzejne sprzedawane przez firmę Firma Hanel spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób. Wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi i właściwościami użytkowymi. To przekłada się na ich funkcjonalność oraz możliwość wszechstronnego zastosowania, odpowiadając za poziom termiczny mediów. Montowane są w zbiornikach i rurociągach.

Przewody grzejne

Wykorzystywane są zarówno w trakcie koncertów i przestawień, jak również podczas organizowania w przestrzeni miejskiej akcji marketingowych. Telebimy to wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy od nowoczesnej technologii oczekują precyzji, zaskoczenia, skuteczności i łatwości obsługi. Nasze rozwiązania można swobodnie rozbudowywać.

Telebimy reklamowe

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalna maszyny, które doskonale sprawdzą się podczas pracy w bardzo trudnych warunkach. Posiadamy między innymi nowoczesne podajniki ślimakowe, służące do przenoszenia różnego rodzaju materiałów, między innymi trocin, cementu, miału, ekogroszku, tworzy sztucznych itd.

Podajniki ślimakowe

Bywa, że telefon upadnie w niefortunny sposób, wskutek czego wyświetlacz może zostać uszkodzony. Nie musisz jednak zaprzątać sobie głowy kupnem nowego sprzętu. Wymiana szybki Iphone 6s lub innym modelu jest możliwa z naszą pomocą. Szybko wycenimy usługę i naprawimy sprzęt - zarówno w naszym punkcie, jak i zdalnie.

Wymiana szybki Iphone 6s

Specjalnością naszej firmy są oznaczniki kabli. Są to bardzo drobne akcesoria, które mają ogromną wagę informacyjną. Od trwałości materiału, z którego zostają wykonane, zależy również czytelność informacji. Dlatego też Partex używa najlepszych materiałów, które pozwalają stworzyć ciekawe i skuteczne formy zabezpieczeń informacyjnych. Proponujemy również specjalistyczne tabliczki. Wykonane z aluminium anodowego, stali nierdzewnej lub laminatu dwuwarstwowego - mogą skutecznie służyć przez wiele lat.

Oznaczniki kabli

Zapewniamy fachową obsługę w zakresie naprawy sprzętu pomiarowego. Nasza firma prowadzi serwis wag, w którym przeprowadzamy kalibrację czy wymianę uszkodzonych elementów. Stosujemy sprawdzone techniki oraz posiadamy wysokiej jakości sprzęt. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace prawidłowo, a także w krótkim czasie i z ogromną precyzją. Zachęcamy do bliższego poznania oferty!

Serwis wag elektronicznych

Nasza firma prowadzi naprawy sprzętu Apple. Serwis pogwarancyjny dokonujemy wymiany części. Wykorzystujemy przy tym oryginalne komponenty. Wszystkie nasze działania mają na celu przywrócenie pełnej sprawności urządzenia. Zachęcamy do bliższego poznania naszego pełnego asortymentu. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie!

Apple serwis

Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie może zaproponować profesjonalny i markowy sprzęt, pozwalający na utrzymanie czystości - w szczególności na dużych powierzchniach. Dostępne w naszym asortymencie myjki ciśnieniowe dostępne są w modelach na zimną lub na gorącą wodę oraz w wariantach stacjonarnych, wysokociśnieniowych. Urządzenia są bardzo łatwe w obsłudze i nie wymagają wysiłku przy usuwaniu zabrudzeń. Dzięki systemowi, który operuje strumieniem wody pod ciśnieniem, sprzęt może usunąć nawet trudne do wyczyszczenia, zaschnięte zabrudzenia.

Myjki ciśnieniowe

Tam, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do źródeł energii, najlepiej sprawdza się agregat prądotwórczy. Przemysłowy zespół tego rodzaju jest zarówno cichy, jak i niezwykle wydajny, dlatego doskonale nadaje się do użytku budowlanego, podczas remontów i konserwacji, a także na koncertach plenerowych, festynach i prywatnych imprezach.

Agregat prądotwórczy przemysłowy

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie urządzeń służących do identyfikacji automatycznej. Oferujemy również systemy zabezpieczeń technicznych: telewizję przemysłową, urządzenia ostrzegawcze, urządzenia sygnalizujące włamania i napady, radiolinie i domofony.

Systemy zabezpieczeń technicznych