Wieloletnia działalność w branży oraz znajomość potrzeb i wymagań swoich odbiorców, pozwala przedsiębiorstwu Master Colors Sp. z o.o. zaoferować najwyższej jakości peryferia i akcesoria do przetwórstwa i obróbki materiałów sztucznych. Wśród sprawdzonych, polecanych produktów znajdą Państwo między innymi świetne barwniki do tworzyw firmy Deifel, suszarki oraz młyny stanowiskowe i centralne, chillery, termoregulatory wody i wiele innych produktów znanych światowych marek. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty, zaprezentowanej na stronie internetowej.

Barwniki tworzyw sztucznych

Program płacowy dostępny w naszym asortymencie umożliwia Państwu korzystanie z wzorów umów, a także z dodatkowego modułu Umowy Zlecenia. Program płacowy idealnie sprawdza się także jako oprogramowanie przeznaczone dla biur rachunkowych, ze względu na fakt, iż umożliwia on prowadzenie ewidencji nawet do 100 niezależnych podmiotów. Dzięki niemu możecie Państwo prowadzić ewidencję wynagrodzeń wszystkich pracowników, którzy są zatrudnieni w Państwa firmie, gdyż nie posiada on żadnych ograniczeń ilościowych.

Program płacowy

Wysoki standard wykonania oraz pożądana wytrzymałość sprawiają, że dostępny w naszej ofercie asortyment świetnie sprawdza się w swojej roli. Urządzenia i przewody grzejne sprzedawane przez firmę Firma Hanel spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób. Wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi i właściwościami użytkowymi. To przekłada się na ich funkcjonalność oraz możliwość wszechstronnego zastosowania, odpowiadając za poziom termiczny mediów. Montowane są w zbiornikach i rurociągach.

Przewody grzejne

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalna maszyny, które doskonale sprawdzą się podczas pracy w bardzo trudnych warunkach. Posiadamy między innymi nowoczesne podajniki ślimakowe, służące do przenoszenia różnego rodzaju materiałów, między innymi trocin, cementu, miału, ekogroszku, tworzy sztucznych itd.

Podajniki ślimakowe

Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie może zaproponować profesjonalny i markowy sprzęt, pozwalający na utrzymanie czystości - w szczególności na dużych powierzchniach. Dostępne w naszym asortymencie myjki ciśnieniowe dostępne są w modelach na zimną lub na gorącą wodę oraz w wariantach stacjonarnych, wysokociśnieniowych. Urządzenia są bardzo łatwe w obsłudze i nie wymagają wysiłku przy usuwaniu zabrudzeń. Dzięki systemowi, który operuje strumieniem wody pod ciśnieniem, sprzęt może usunąć nawet trudne do wyczyszczenia, zaschnięte zabrudzenia.

Myjki ciśnieniowe

Tam, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do źródeł energii, najlepiej sprawdza się agregat prądotwórczy. Przemysłowy zespół tego rodzaju jest zarówno cichy, jak i niezwykle wydajny, dlatego doskonale nadaje się do użytku budowlanego, podczas remontów i konserwacji, a także na koncertach plenerowych, festynach i prywatnych imprezach.

Agregat prądotwórczy przemysłowy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy, która promuje innowacyjne podejście do ogrzewania za pomocą pompy ciepła - Gorzów Wielkopolski i okolice. Koszt tego rozwiązania zależy od wielu czynników, przede wszystkim od budynku, który chcemy ogrzać - jego powierzchni, materiałów, z których jest zbudowany. Zdarza się również, że koszt założenia pompy ciepła przewyższa wartość jej zakupu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej wyjątkowej propozycji.

Pompy ciepła Gorzów

Żadne przedsiębiorstwo nie jest w stanie obecnie funkcjonować bez wykorzystywania technologii oraz obecności w sieci. Naszą ofertę stanowi kompleksowa obsługa informatyczna firm z Krakowa. Zapewniamy bieżące wsparcie w zakresie sprzętu komputerowego, a także realizację zadań w ramach zarządzania siecią oraz infrastrukturą serwerową.

obsługa informatyczna firm Kraków

W zakres usług z zakresu obróbki metali wchodzi między innymi frezowanie CNC, tłoczenie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie oraz wiele innych procesów, które pozwalają nam wykonać produkty standardowe, jak i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapewniamy przystępne warunki handlowe, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zlecenia.

Frezowanie CNC

Przedstawiamy nieodzowne narzędzie pracy zdalnej, które usprawni komunikację na odległość i pozwoli na zwiększenie mobilności pracowników Twojej firmy. Wirtualny pulpit daje dostęp do firmowych aplikacji Windows z każdego miejsca i urządzenia, pozwala na zdalne drukowanie i łatwe zarządzanie programami.

wirtualny pulpit

Nasza firma dostarcza nowoczesne rozwiązania oświetleniowe do dużych obiektów publicznych. W naszym katalogu produktowym znajdują się między innymi oprawy awaryjne do lamp i oznaczeń kierunku ewakuacji. Oferujemy też systemy monitoringu rozproszonego, które zwiększają bezpieczeństwo osób przebywających w obiekcie

Oprawy awaryjne

Jako producent najwyższej jakości narzędzi do obróbki surowców naturalnych, metalu oraz stolarki okiennej, możemy zaproponować Państwu akcesoria, które zapewnią sprawną, bezpieczną i komfortową pracę. W tej zakładce znajdą Państwo wiertła do drewna. Z nimi wykonają Państwo dowolne otwory lub naprawią zniszczony surowiec.

Wiertła do drewna

Zwracają się do nas osoby, które chcą poprawić jakość swojego sprzętu komputerowego. Oferujemy części do laptopów. Znajdą u nas Państwo m.in. baterie premium, dzięki którym sprzęt będzie mógł dłużej działać bez zasilania, gniazda zasilania i USB, adaptery, klawiatury kompatybilne z komputerami wszystkich firm.

sklep z elektroniką

Rozglądacie się Państwo za materiałami, które umożliwią bezpieczny dowóz przesyłek z punktu A do B? Jednym z nich jest folia stretch. Umożliwia ona pełną ochronę sprzętu bądź produktów usytuowanych na paletach, a ponadto zabezpieczenie konkretnych przedmiotów poprzez staranne ich owinięcie. Polecamy!

Folia stretch przezroczysta

Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, materiałem, który może być wykorzystywany w warunkach podwyższonej temperatury, sięgającej nawet 600 stopni Celsjusza jest stal kotłowa. Stalmer to firma, która zajmuje się produkcją szeregu elementów dla hut, kotłowni, koksowni, elektrowni czy wodociągów z tego typu materiałów. Właściwości żaroodporne gwarantują również, że stosuje się ją do produkcji elementów wykorzystywanych w maszynach, urządzeniach, a także wałów wirnikowych, turbin, śrub czy nakrętek.

Stal kotłowa

Oferujemy technologie, które mają za zadanie uwolnić cały potencjał Twojego zakładu przemysłowego czy produkcyjnego. Zaopatrzysz się u nas w roboty do obróbki powierzchniowej, dzięki którym będziesz mógł zawsze produkować zgodnie z planem nawet przy chwilowych deficytach pracowników. Dzięki temu zwiększysz efektywność finansową.

Roboty do obróbki powierzchniowej

Oto sposób na to, aby z każdej podróży mieć wspaniałą pamiątkę i móc nagrywać wszystkie piękne chwile, które przeżyło się na trasie. Oferujemy najwyższej jakości kamery samochodowe, które dzięki swojej wysokiej jakości sprawią, że obraz zawsze będzie ostry i wyrazisty, a sprzęt będzie mógł działać długo dzięki mocnej baterii. Nasi klienci cenią te urządzenia również z tego względu, że mogą one stanowić doskonały dowód w przypadku kolizji na drodze i wyrządzenia nam krzywdy przez innych uczestników ruchu.

Wideorejestratory

Zajmujemy się sprzedażą zbiorników do przechowywania zbóż i innych materiałów sypkich. Silosy płaskodenne wyprodukowano z blachy ocynkowanej. Konstrukcje mogą być wykorzystywane jako indywidualne magazyny lub zostać połączone w zespoły. Doradzamy w zakresie projektowania i doboru zbiorników. Zapewniamy dostawę i montaż urządzeń.

Silosy płaskodenne

Prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne i szukasz zaufanego dostawcy technologii? Wejdź na naszą stronę internetową i zamów części zamienne do CNC od oficjalnego dystrybutora. Usprawniaj procesy wytwórcze i maksymalizuj zyski bez przestojów - dbając o sprawność i skuteczność Twojego parku maszynowego.

Części zamienne do CNC

Jeśli izolacja rurociągów, to tylko z firmą Polinox. Jesteśmy profesjonalistami, którzy przede wszystkim dokładają wszelkich starań, aby ich praca spotkała się z najwyższym uznaniem Klientów. Zapewniamy, że dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i wiedzy praktycznej możliwa jest do wykonania profesjonalna i niezawodna izolacja rurociągów. Są to systemy wytrzymałe, solidne i bez wątpienie stworzone do ciężkiej pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Na naszej stronie są wszelkie dane kontaktowe.

Montaż maszyn przemysłowych

Oferujemy usługi przydatne wielu osobom. Świadczymy pomoc przy wdrożeniu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Podejmujemy się też obsługi specjalistycznych programów, rozliczamy umowy POZ i AOS, weryfikujemy błędy z portalem NFZ, oferujemy usługi doradcze i wiele innych. Szczegóły na stronie internetowej.

Pomoc przy wdrożeniu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

Wykorzystywanie różnego rodzaju sprzętu podczas realizowanych zadań powinno być odpowiedzialne i bezpieczne. W naszym przedsiębiorstwie dbamy o to, aby dostarczane przez nas akcesoria do spawania były niezawodne. Przygotowaliśmy ofertę w której znajdziesz dziesiątki materiałów do skutecznego wykorzystywania.

Akcesoria do spawania

W szerokiej ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziesz również zestawy aplikacji typu MS Office Home and Business Mac. Jest to oprogramowanie dostosowane do potrzeb domowych, a także dla firm. Rozwiązanie wykorzystywane jest z reguły na zasadach licencji dożywotniej. Oznacza to, że korzystać z danego oprogramowania możemy przez cały czas. W zestawie zawarte zostały wszystkie niezbędne aplikacje, takie jak Word, Excel czy też PowerPoint.

Microsoft Office Mac

Oferujemy wagi elektroniczne, przemysłowe, medyczne, laboratoryjne, paletowe czy pomostowe. Każda waga elektroniczna dostępna w naszej ofercie to gwarancja długotrwałego użytkowania i dokładności. Zależy nam, by nasi klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy dostępną na naszej stronie internetowej.

Wagi elektroniczne