Wybierz najlepsze biuro rachunkowe w Szczecinie. AGAT to profesjonalna firma, specjalizująca się w zakresie księgowości, finansów oraz doradztwa podatkowego. Jesteśmy tu po to, aby zaproponować naszym klientom rozwiązania na najwyższym poziomie. Wystarczy skontaktować się bezpośrednio z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat działalności. Warto także odwiedzić naszą oficjalną stronę internetową. Biuro rachunkowe czeka właśnie na Ciebie - skorzystaj, a z pewnością nie pożałujesz!

Doradztwo podatkowe Szczecin

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą, której specjalnością jest między innymi mycie okien. Kraków to miasto, na terenie którego prowadzimy swoją działalność, dzięki której wiele biur i innych budynków zyskuje świeży i estetyczny wygląd. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Sprzątanie

Zmagasz się z utratą klientów, utratą finansowania lub innym kryzysem w firmie? Działamy na terenie Poznania i okolic - nasz doradca restrukturyzacyjny chętnie przygotuje i wdroży rozwiązania, które z powrotem postawią Twoją firmę na nogi. Swoją pomoc świadczymy między innymi inwestorom i wierzycielom.

Doradca restrukturyzacyjny Poznań

Nasza działalność opiera się na doradzaniu w kwestii rozwiązań podatkowych. Jeśli marzy Ci się firma bez ZUS, proponujemy obrać formę spółki z.o.o. Do jej zalet należy brak podatków płaconych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, podatki CIT na poziomie około 15%, a także mniej skomplikowana księgowość.

Firma bez ZUS

Oferujemy przedsiębiorcom terminale płatnicze na bardzo korzystnych warunkach użytkowania. Przystępując do programu Polska Bezgotówkowa małe i średnie firmy mogą przez 12 miesięcy za darmo wykorzystywać 3 urządzenia zbliżeniowe bez opłat. Co więcej, pieniądze przelane przez klientów już kolejnego dnia znajdą się na Państwa koncie.

Polska Bezgotówkowa

Zapewniamy wygodną i ekskluzywną przestrzeń do pracy i prowadzenia negocjacji biznesowych. Oferujemy pokoje biurowe do wynajęcia, które zostały wyposażone w potrzebny sprzęt do wykonywania obowiązków służbowych. W proponowanej cenie wynajmu zostały zawarte wszystkie koszty eksploatacyjne, a także dostęp do sali konferencyjnej przez 15 godzin w miesiącu.

Pokoje biurowe do wynajęcia

Nasza firma oferuje profesjonalne zaopatrzenie biura - Warszawa i pozostała część kraju. Oferujemy bogaty wybór asortymentu, wśród którego właściciele przedsiębiorstw z pewnością znajdą produkty odpowiadające ich potrzebom. Nasze artykuły idealnie spełnią wymagania wszystkich tych, którzy cenią sobie doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. Usprawnij działanie swojej firmy i wyposaż ją w produkty, które jej to umożliwią.

Zaopatrzenie biura

Produkujemy oraz dostarczamy niezawodne rozwiązania,dzięki której pracodawca nie będzie już musiał prowadzić papierowej listy obecności. Proponowany przez nas nowoczesny system RCP pozwala na poprawę dyscypliny i wydajności pracowników. Automatyczne rozliczanie czasu pracy to optymalne i praktyczne rozwiązanie, pozwala na szybsze planowanie kosztów wynagrodzeń.

system rcp

Zastanawiasz się, która firma zajmuje się wynajmem magazynów w okolicach Warszawy? Nie musisz daleko szukać, ponieważ właśnie trafiłeś na najkorzystniejszą propozycję! To właśnie nasze przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne warunki współpracy i jednocześnie profesjonalne doradztwo, w doborze odpowiednich rozwiązań.

Magazyny Piaseczno

Przeraża cię dokumentacja przy prowadzeniu firmy? Nie radzisz sobie z wnioskami do urzędów? Księgowość stoi na straży prawidłowego wypełniania pism rachunkowych, deklaracji podatkowych i innych działań związanych z administracją biurową. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania pomocy w zarządzaniu finansami.

Księgowość

Firma zajmująca się funduszami europejskimi proponuje konkurs którego głównym tematem jest design dla przedsiębiorców. Jest to konkurs dla mikro, małych i średnich spółek z rejonów zachodnich i centralnych kraju, które chcą zmienić szatę graficzną lub stworzyć nowy wzór, który umożliwi wprowadzenie nowego lub ulepszonego artykułu.

Design dla przedsiębiorców

Portal to narzędzie, które umożliwia porównywanie kredytów oferowanych przez różne placówki. Możliwe jest sprawdzenie, jaki bank oferuje najlepszą propozycję i gdzie najkorzystniej wziąć pożyczkę. Dzięki porównywarce, każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią placówkę, która udzieli najkorzystniejszego kredytu.

Jaki bank

Jednym z naszych najważniejszych zadań są tłumaczenia specjalistyczne. Bireta jest miejscem, w którym pracują tylko i wyłącznie najwięksi profesjonaliści kierujący się swoim doświadczeniem i wiedzą zdobytą podczas wielu lat pracy. Przedstawiamy ofertę dla osób oczekujących rzetelności, sumienności i sprawności. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Tłumaczenia specjalistyczne