Zmagasz się z utratą klientów, utratą finansowania lub innym kryzysem w firmie? Działamy na terenie Poznania i okolic - nasz doradca restrukturyzacyjny chętnie przygotuje i wdroży rozwiązania, które z powrotem postawią Twoją firmę na nogi. Swoją pomoc świadczymy między innymi inwestorom i wierzycielom.

Doradca restrukturyzacyjny Poznań

Nasza działalność opiera się na doradzaniu w kwestii rozwiązań podatkowych. Jeśli marzy Ci się firma bez ZUS, proponujemy obrać formę spółki z.o.o. Do jej zalet należy brak podatków płaconych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, podatki CIT na poziomie około 15%, a także mniej skomplikowana księgowość.

Firma bez ZUS

Zapewniamy wygodną i ekskluzywną przestrzeń do pracy i prowadzenia negocjacji biznesowych. Oferujemy pokoje biurowe do wynajęcia, które zostały wyposażone w potrzebny sprzęt do wykonywania obowiązków służbowych. W proponowanej cenie wynajmu zostały zawarte wszystkie koszty eksploatacyjne, a także dostęp do sali konferencyjnej przez 15 godzin w miesiącu.

Pokoje biurowe do wynajęcia

Nasza firma oferuje profesjonalne zaopatrzenie biura - Warszawa i pozostała część kraju. Oferujemy bogaty wybór asortymentu, wśród którego właściciele przedsiębiorstw z pewnością znajdą produkty odpowiadające ich potrzebom. Nasze artykuły idealnie spełnią wymagania wszystkich tych, którzy cenią sobie doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. Usprawnij działanie swojej firmy i wyposaż ją w produkty, które jej to umożliwią.

Zaopatrzenie biura

Produkujemy oraz dostarczamy niezawodne rozwiązania,dzięki której pracodawca nie będzie już musiał prowadzić papierowej listy obecności. Proponowany przez nas nowoczesny system RCP pozwala na poprawę dyscypliny i wydajności pracowników. Automatyczne rozliczanie czasu pracy to optymalne i praktyczne rozwiązanie, pozwala na szybsze planowanie kosztów wynagrodzeń.

system rcp

Zastanawiasz się, która firma zajmuje się wynajmem magazynów w okolicach Warszawy? Nie musisz daleko szukać, ponieważ właśnie trafiłeś na najkorzystniejszą propozycję! To właśnie nasze przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne warunki współpracy i jednocześnie profesjonalne doradztwo, w doborze odpowiednich rozwiązań.

Magazyny Piaseczno

Portal to narzędzie, które umożliwia porównywanie kredytów oferowanych przez różne placówki. Możliwe jest sprawdzenie, jaki bank oferuje najlepszą propozycję i gdzie najkorzystniej wziąć pożyczkę. Dzięki porównywarce, każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią placówkę, która udzieli najkorzystniejszego kredytu.

Jaki bank

Wiedza, doświadczenie i wysoka skuteczność działania - te cechy wyróżniają biuro Masłowski Detektyw z Torunia. Prywatny detektyw pomoże Państwu odnaleźć zaginione osoby, skradzione mienie, rozwieje wątpliwości dotyczące partnera, wykryje podsłuchy, kamery i inne urządzenia szpiegowskie i zapewni pomoc w wielu innych sprawach.

Prywatny detektyw

W ofercie Soter Finanse można znaleźć między innymi ofertę przeznaczoną stricte do osób oraz przedsiębiorców uprawiających ziemię, posiadaczy gruntów. Jest to leasing maszyn rolniczych. Tutaj mają Państwo możliwość wyboru najdłuższego okresu finansowania. Udzielamy pożyczek tylko i wyłącznie w polskiej walucie. Kierujemy propozycję do właścicieli sadów, szklarni oraz wszystkich producentów roślinnych i nie tylko. To doskonała szansa na łatwe rozwinięcie swojego agro biznesu.

Leasing maszyn rolniczych

Prowadzisz własną firmę, jednak Twoją słabą stroną są kadry i płace? Nie zwlekaj zatem i skorzystaj z pomocy specjalistów. W Biurze naszym pracują doświadczone i wysoko wykwalifikowane osoby, które z pewnością zrealizują każda usługę kompleksowo i na wysokim poziomie. Usługi kadrowo-płacowe to specjalność, która z pewnością spotka się z Państwa uznaniem. Nie trać czasu na pseudo-profesjonalistów. Zainwestuj w najlepszych. Serdecznie zapraszamy.

Usługi kadrowo płacowe

Jedną z kluczowych propozycji firmy Beger jest sprzedaż podmiotów gospodarczych z historią. Na dynamicznie rozwijającym się rynku coraz częściej pojawiają się oferty "sprzedam spółkę". Transakcje takie niejednokrotnie obarczone są ryzykiem. Warto więc zaufać sprawdzonemu podmiotowi, dającemu gwarancję bezpieczeństwa w postaci poświadczenia notarialnego. W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno podmioty z historią oraz uprawnieniami do zwrotu podatku, jak również podmioty bez historii. Ze szczegółowym opisem mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Kupno i sprzedaż spółek z o.o.

Polski Ład uniemożliwił odliczanie składki zdrowotnej wprowadzając inne zmiany. Ulga dla klasy średniej polega na obniżeniu podstawy opodatkowania dla pracowników oraz przedsiębiorców. Przeznaczona jest dla osób, których przychody mieszczą się w przedziale od 68.412 zł do 102.588 zł lub od 102.588 zł do 133.692 zł. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Ulga dla klasy średniej