Zmagasz się z utratą klientów, utratą finansowania lub innym kryzysem w firmie? Działamy na terenie Poznania i okolic - nasz doradca restrukturyzacyjny chętnie przygotuje i wdroży rozwiązania, które z powrotem postawią Twoją firmę na nogi. Swoją pomoc świadczymy między innymi inwestorom i wierzycielom.

Doradca restrukturyzacyjny Poznań

Nasza działalność opiera się na doradzaniu w kwestii rozwiązań podatkowych. Jeśli marzy Ci się firma bez ZUS, proponujemy obrać formę spółki z.o.o. Do jej zalet należy brak podatków płaconych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, podatki CIT na poziomie około 15%, a także mniej skomplikowana księgowość.

Firma bez ZUS

Zapewniamy wygodną i ekskluzywną przestrzeń do pracy i prowadzenia negocjacji biznesowych. Oferujemy pokoje biurowe do wynajęcia, które zostały wyposażone w potrzebny sprzęt do wykonywania obowiązków służbowych. W proponowanej cenie wynajmu zostały zawarte wszystkie koszty eksploatacyjne, a także dostęp do sali konferencyjnej przez 15 godzin w miesiącu.

Pokoje biurowe do wynajęcia

Produkujemy oraz dostarczamy niezawodne rozwiązania,dzięki której pracodawca nie będzie już musiał prowadzić papierowej listy obecności. Proponowany przez nas nowoczesny system RCP pozwala na poprawę dyscypliny i wydajności pracowników. Automatyczne rozliczanie czasu pracy to optymalne i praktyczne rozwiązanie, pozwala na szybsze planowanie kosztów wynagrodzeń.

system rcp

Zastanawiasz się, która firma zajmuje się wynajmem magazynów w okolicach Warszawy? Nie musisz daleko szukać, ponieważ właśnie trafiłeś na najkorzystniejszą propozycję! To właśnie nasze przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne warunki współpracy i jednocześnie profesjonalne doradztwo, w doborze odpowiednich rozwiązań.

Magazyny Piaseczno

Jedną z kluczowych propozycji firmy Beger jest sprzedaż podmiotów gospodarczych z historią. Na dynamicznie rozwijającym się rynku coraz częściej pojawiają się oferty "sprzedam spółkę". Transakcje takie niejednokrotnie obarczone są ryzykiem. Warto więc zaufać sprawdzonemu podmiotowi, dającemu gwarancję bezpieczeństwa w postaci poświadczenia notarialnego. W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno podmioty z historią oraz uprawnieniami do zwrotu podatku, jak również podmioty bez historii. Ze szczegółowym opisem mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Kupno i sprzedaż spółek z o.o.

Polski Ład uniemożliwił odliczanie składki zdrowotnej wprowadzając inne zmiany. Ulga dla klasy średniej polega na obniżeniu podstawy opodatkowania dla pracowników oraz przedsiębiorców. Przeznaczona jest dla osób, których przychody mieszczą się w przedziale od 68.412 zł do 102.588 zł lub od 102.588 zł do 133.692 zł. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Ulga dla klasy średniej

Dzięki naszym profesjonalnym usługom, w prosty i szybki sposób, będą mogli Państwo przejść kurs BHP online! Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które bez konieczności wychodzenia z domu, w wygodnych warunkach chcą przystąpić i ukończyć kurs BHP online. Dostosowujemy się do potrzeb naszych kursantów, dlatego zdecydowaliśmy się na ten odważny krok. Nasze kursy BHP online nie odbiegają jakością od szkoleń przeprowadzanych w zwykłych warunkach. Jeśli są Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kurs BHP online

Zajrzyj na moją stronę i zobacz innowacyjne pomysły na biznes. Znajdziesz tu wiele pomysłów z różnych dziedzin, takich jak np. e-commerce, marketing internetowy, edukacja online, freelancing, usługi finansowe i wiele innych.Jeśli szukasz inspiracji dotyczących zarabiania online i chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to ta strona jest dla Ciebie. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć tu inspirację i wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w swojej własnej działalności online. Oferujemy tez szkolenia przydatne dla osób zaczynających swoją przygodę z zarabianiem online.Zapraszamy!

Pomysły na biznes

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się specjalistyczne urządzenia, których zadaniem jest wykonywanie konkretnych celów. Przygotowaliśmy między innymi drukarki do kopert, które wykorzystywane są przez wiele firm oraz przedsiębiorstw na całym świecie. Są wytrzymałe i proste w obsłudze.

Drukarki do kopert