Zmagasz się z utratą klientów, utratą finansowania lub innym kryzysem w firmie? Działamy na terenie Poznania i okolic - nasz doradca restrukturyzacyjny chętnie przygotuje i wdroży rozwiązania, które z powrotem postawią Twoją firmę na nogi. Swoją pomoc świadczymy między innymi inwestorom i wierzycielom.

Doradca restrukturyzacyjny Poznań

Produkujemy oraz dostarczamy niezawodne rozwiązania,dzięki której pracodawca nie będzie już musiał prowadzić papierowej listy obecności. Proponowany przez nas nowoczesny system RCP pozwala na poprawę dyscypliny i wydajności pracowników. Automatyczne rozliczanie czasu pracy to optymalne i praktyczne rozwiązanie, pozwala na szybsze planowanie kosztów wynagrodzeń.

system rcp

Zastanawiasz się, która firma zajmuje się wynajmem magazynów w okolicach Warszawy? Nie musisz daleko szukać, ponieważ właśnie trafiłeś na najkorzystniejszą propozycję! To właśnie nasze przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne warunki współpracy i jednocześnie profesjonalne doradztwo, w doborze odpowiednich rozwiązań.

Magazyny Piaseczno

Jedną z kluczowych propozycji firmy Beger jest sprzedaż podmiotów gospodarczych z historią. Na dynamicznie rozwijającym się rynku coraz częściej pojawiają się oferty "sprzedam spółkę". Transakcje takie niejednokrotnie obarczone są ryzykiem. Warto więc zaufać sprawdzonemu podmiotowi, dającemu gwarancję bezpieczeństwa w postaci poświadczenia notarialnego. W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno podmioty z historią oraz uprawnieniami do zwrotu podatku, jak również podmioty bez historii. Ze szczegółowym opisem mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Kupno i sprzedaż spółek z o.o.

Polski Ład uniemożliwił odliczanie składki zdrowotnej wprowadzając inne zmiany. Ulga dla klasy średniej polega na obniżeniu podstawy opodatkowania dla pracowników oraz przedsiębiorców. Przeznaczona jest dla osób, których przychody mieszczą się w przedziale od 68.412 zł do 102.588 zł lub od 102.588 zł do 133.692 zł. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Ulga dla klasy średniej

Dzięki naszym profesjonalnym usługom, w prosty i szybki sposób, będą mogli Państwo przejść kurs BHP online! Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które bez konieczności wychodzenia z domu, w wygodnych warunkach chcą przystąpić i ukończyć kurs BHP online. Dostosowujemy się do potrzeb naszych kursantów, dlatego zdecydowaliśmy się na ten odważny krok. Nasze kursy BHP online nie odbiegają jakością od szkoleń przeprowadzanych w zwykłych warunkach. Jeśli są Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kurs BHP online