Zmagasz się z utratą klientów, utratą finansowania lub innym kryzysem w firmie? Działamy na terenie Poznania i okolic - nasz doradca restrukturyzacyjny chętnie przygotuje i wdroży rozwiązania, które z powrotem postawią Twoją firmę na nogi. Swoją pomoc świadczymy między innymi inwestorom i wierzycielom.

Doradca restrukturyzacyjny Poznań

Nasza działalność opiera się na doradzaniu w kwestii rozwiązań podatkowych. Jeśli marzy Ci się firma bez ZUS, proponujemy obrać formę spółki z.o.o. Do jej zalet należy brak podatków płaconych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, podatki CIT na poziomie około 15%, a także mniej skomplikowana księgowość.

Firma bez ZUS

Zapewniamy wygodną i ekskluzywną przestrzeń do pracy i prowadzenia negocjacji biznesowych. Oferujemy pokoje biurowe do wynajęcia, które zostały wyposażone w potrzebny sprzęt do wykonywania obowiązków służbowych. W proponowanej cenie wynajmu zostały zawarte wszystkie koszty eksploatacyjne, a także dostęp do sali konferencyjnej przez 15 godzin w miesiącu.

Pokoje biurowe do wynajęcia

Nasza firma oferuje profesjonalne zaopatrzenie biura - Warszawa i pozostała część kraju. Oferujemy bogaty wybór asortymentu, wśród którego właściciele przedsiębiorstw z pewnością znajdą produkty odpowiadające ich potrzebom. Nasze artykuły idealnie spełnią wymagania wszystkich tych, którzy cenią sobie doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. Usprawnij działanie swojej firmy i wyposaż ją w produkty, które jej to umożliwią.

Zaopatrzenie biura

Produkujemy oraz dostarczamy niezawodne rozwiązania,dzięki której pracodawca nie będzie już musiał prowadzić papierowej listy obecności. Proponowany przez nas nowoczesny system RCP pozwala na poprawę dyscypliny i wydajności pracowników. Automatyczne rozliczanie czasu pracy to optymalne i praktyczne rozwiązanie, pozwala na szybsze planowanie kosztów wynagrodzeń.

system rcp

Zastanawiasz się, która firma zajmuje się wynajmem magazynów w okolicach Warszawy? Nie musisz daleko szukać, ponieważ właśnie trafiłeś na najkorzystniejszą propozycję! To właśnie nasze przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne warunki współpracy i jednocześnie profesjonalne doradztwo, w doborze odpowiednich rozwiązań.

Magazyny Piaseczno

Prowadzisz własną firmę, jednak Twoją słabą stroną są kadry i płace? Nie zwlekaj zatem i skorzystaj z pomocy specjalistów. W Biurze naszym pracują doświadczone i wysoko wykwalifikowane osoby, które z pewnością zrealizują każda usługę kompleksowo i na wysokim poziomie. Usługi kadrowo-płacowe to specjalność, która z pewnością spotka się z Państwa uznaniem. Nie trać czasu na pseudo-profesjonalistów. Zainwestuj w najlepszych. Serdecznie zapraszamy.

Usługi kadrowo płacowe

Jedną z kluczowych propozycji firmy Beger jest sprzedaż podmiotów gospodarczych z historią. Na dynamicznie rozwijającym się rynku coraz częściej pojawiają się oferty "sprzedam spółkę". Transakcje takie niejednokrotnie obarczone są ryzykiem. Warto więc zaufać sprawdzonemu podmiotowi, dającemu gwarancję bezpieczeństwa w postaci poświadczenia notarialnego. W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno podmioty z historią oraz uprawnieniami do zwrotu podatku, jak również podmioty bez historii. Ze szczegółowym opisem mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Kupno i sprzedaż spółek z o.o.

Polski Ład uniemożliwił odliczanie składki zdrowotnej wprowadzając inne zmiany. Ulga dla klasy średniej polega na obniżeniu podstawy opodatkowania dla pracowników oraz przedsiębiorców. Przeznaczona jest dla osób, których przychody mieszczą się w przedziale od 68.412 zł do 102.588 zł lub od 102.588 zł do 133.692 zł. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Ulga dla klasy średniej

Dzięki naszym profesjonalnym usługom, w prosty i szybki sposób, będą mogli Państwo przejść kurs BHP online! Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które bez konieczności wychodzenia z domu, w wygodnych warunkach chcą przystąpić i ukończyć kurs BHP online. Dostosowujemy się do potrzeb naszych kursantów, dlatego zdecydowaliśmy się na ten odważny krok. Nasze kursy BHP online nie odbiegają jakością od szkoleń przeprowadzanych w zwykłych warunkach. Jeśli są Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kurs BHP online

Polecamy Państwu oferowane przez nas studia MBA, które zapewnią Państwu kompleksowe przygotowanie do pełnienia odpowiednich funkcji w danej firmie. Przygotujemy Państwa pod kątem zarządzania licznymi procesami, jakie mają miejsce w firmach, jak na przykład zarządzanie projektami czy zasobami ludzkimi.

studia MBA

Oferowane przez naszą firmę drukarki termiczne są wykorzystywane najczęściej do szybkiego druku w kasach i drukarkach fiskalnych. Są one bardzo tanie w eksploatacji ponieważ nie używa się w nich ani taśmy barwiącej ani toneru czy tuszu. Zapewniamy, że wszystkie nasze produkty łączą w sobie wysoką jakość wydruku z przystępnymi cenami całych urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Drukarki termiczne